Hakkımızda

Çilingir Kapıda ! İşimiz Kilitler!

2010 yılında faaliyetlerine başlayan ÇilingirKapida ekibi tüm kasa, araç, kilitli kapılar, gibi anahtar göbeğinin etkisiz kaldığı durumlarda sizlere hizmet vererek mağduriyetinizi gidermektedir.

Çilingir Kapıda Ekibi Olarak , şu anlık Bağcılar , Ataköy , Yenibosna , Şirinevler , Esenler , Güneşli , Güngören , Bahçelievler , Mahmutbey ,  Yeşilköy , Bakırköy , Yeşilyurt , Florya , Haznedar , Halkalı , Bayrampaşa , Göztepe Bölgelerinde Hızlı ve Güvenilir Teknik Destek Vermektedir.

Profesyonel ekibimiz , talebiniz doğrultusunda hızlı bir şekilde sizlerle irtibata geçerek , unutmuş olduğunuz anahtarı , kasa  şifresini vb. sıkıntılı durumları , hak sahipliğini ispatladığınız sürece sizlere yasal anlamda güvenlik tehditi olmayacak şekilde destek olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Ekibimiz tamamiyle profesyonel ekipmanlarıyla tüm çilingirlik işlerinizi hızlı şekilde tamamlayacaktır. Ekibimiz durumun getirdiği şartlara bağlı olarak her türlü kapı kilidi , göbeği gibi ekipmanlarıyla gelerek tüm mağduriyetinizi teknolojik cihazları , güleryüzlü ve bilgili personeliyle giderecektir.

eşya depolama
Whatsapp
TIKLA ARA